.

.

En iyi Lexia 3 Tam Çip Lexia3 V48/V25 Yeni Diagbox V7.83 PP2000 Lexia-3 Firmware 921815C Teşhis Aracı

En iyi Lexia 3 Tam Çip Lexia3 V48/V25 Yeni Diagbox V7.83 PP2000 Lexia-3 Firmware 921815C Teşhis Aracı

Müşteri notu:

₺ 53.27 -8 %
₺ 57.90
Malların miktarı
Stokta

-58.35/piece-53.59/piece En iyi kalite Diagbox V7.83 Yeni Seri 921815 C Lexia3 PP2000 V48 V25 lexia 3 Tam Çip Teşhis Aracı Uyarı :
PP2000 ve lexia yazılım sadece XP sistemi 32 bit monte edilebilir, diagbox yazılım sadece win 7 sistemi 32 bit monte edilebilir.
 
Pls yüklemek lexia ve pp2000 yazılım diagbox yazılımı ile birlikte bir pc. Diagbox yazılım dahil vardır pp2000 ve lexia yazılım, Diagbox gerekir bir laptop ayrı ayrı monte edilebilir.
 
Yüklerken yazılım, pls yakın, anti-virüs yazılımı ve güvenlik duvarı. Aksi takdirde anti-virüs yazılımı ve güvenlik duvarı yok edecek yazılım ve pc sistem.
 
Umut her alıcı dikkatlice okuyunuz ve yazılımı yüklemek aşağıdaki aşağıda, eğer değil yüklemek yazılım iyi, pls benimle kontak hissediyorum, bizim mühendis yüklemek yardımcı olacaktır. Zaman sistemi yazılım iyi monte edilemez, pls bize ve değişim ile kooperatif uygun sistem tekrar yüklemek için.
 
Sizin iyilik ve sabır için teşekkürler.


Maç özetleri : Yeni Diagbox V7.83 yükseltme 1. açık CD, bu Yeni V7.83 gösterir İngilizce Sürüm güncelleme yama. 2. run Diagbox, Çoklu Dil ile Diagbox, gerek Dil seçebilirsiniz yüklemek yazılım 3. Installing Diag Box 4. Diagbox için V7.02 V7.82 Şifre : Scary01 V7.83 Şifre : Maitresox01 Güncelleme dikkat : Kesmek lütfen dosya "C : AWRoot 'bin' fi 'APPDIAG. SYS "önce dışarı güncelleme tıklatın ve sonra güncelleme paketi! Sonra komple güncelleme önceki klasör içine geri kestirme dosya yapıştırın. Aktive önlemek sorunu. Not : Güncelleme Ücretsiz e-posta ile. Eğer daha yeni sürüm çıkıp, biz size göndermek indir bağlantı güncellemek için. (Lütfen Kes internet zaman yüklemek yazılım, aksi takdirde cihaz hasarlı ve kırık) Için programlama, diagbox destek temel programlama, ama bazı programlama gibi araba alarm sistemi gerekir hesabı kullanıcı adı ve şifre, biz kaynağı yok & değil kullanıcı adı ve şifre, sadece citroen için ve Eugeot merkezi tamir dükkanı için kullanıcı adı ve şifre vardır, bunu unutmayın. Bizim PCB Resim Aşağıdaki Gibi : LEXIA-3 Arayüzü hem Cit-reon ve Pe-ugeot için çalışır! Bayi teşhis tarayıcı için kapsamlı Citro-en ve Peu-geot otomobiller teşhis. Bir yetkili bayi does gibi tüm yapabilirsiniz. bu teşhis yazılımı 1995 yılına kadar mevcut modelleri tüm tam bir teşhis yapmak. Teşhis üzerinden yapılır OBD-II konnektörü (direksiyon yakınında bulunan) veya üzerinden üretici özel konektörü (sadece eski arabalar, pre-2001). Desteklenen fonksiyonlar Diğer evrensel araç tarayıcı araçları aksine sadece hata kodları okumak, bu yazılım gerçekleştirir orijinal bayi tanı aracı gibi neredeyse TÜM işlevleri. Bizim teşhis arayüzü içerir K-Hattı multiplexor, CAN-BUS arayüzleri ve SAE J1850 otobüs (hem PWM ve VPW).
Aşağıdaki teşhis fonksiyonları desteklenen : Kimlik okuma
Görüntüler tam kimlik kontrol ünitesi, örneğin parça numarası, yazılım/donanım versiyonu, üretici, vb .
Okuma hata kodları
Görüntüler tüm saklanır ve bekleyen hata kodları ile tam açıklaması (örneğin. "Rail basınç-çok düşük basınç").
Programı rapor yazdırma veya panoya kopyalama destekler.
Net hata kodları
Bu fonksiyon tüm saklanan hata kodları ve diğer tanı bilgilerini temizler.
Otomatik tarama (komple araç tarama/testi)
Algılar tüm Ecu (elektronik kontrol üniteleri) araba yüklü ve tüm tanı hata kodları okur.
Ölçülen Değerler
Program görüntüler Veri gibi Motor Hız, Akü voltajı, Oksijen Sensörü, Soğutma Suyu Sıcaklığı, vb. değerleri grafikte görüntülenebilir, 9 kerede değerleri, veya tam liste (tüm ölçüm değerleri). Günlüğü için dosya da desteklenen, hangi çevrimdışı analiz sağlar.
Aktüatör testi
Aktüatör testi özellikle aktüatör aktive (örneğin, yakıt pompası, kilitleme/kilit açma tekerlek, kilit/kilidini kapılar, kesilmiş, vb.)
Programlama fonksiyonları/Adaptasyon
Bu özellik tüm araçlarda büyük önem taşımaktadır çünkü sistemleri gibi Motor kontrol ünitesi s, Immobilizers, Hava Yastıkları, alarm, Vücut kontrol ünitesi s, ve bazı diğerleri, sonra reset veya programlama prosedürleri gerçekleştirmek için gerektirir araba tamir yapılır, veya hatta yapılandırma sonra değiştirilmesi kırık kontrol ünitesi.
Donanım ve yazılım gereksinimleri
Yazılım en az Intel Celeron/Pentium III 400 MHz, 128 MB RAM, 50 MB boş HDD alanı ve USB 1.1 bağlantı noktası (USB 2.0 önerilir) ve Microsoft Windows 98 SR2/2000/XP ile en son hizmet paketi yüklü.
Müşteri gerektirir, biz hazırlamak için hazır iş PC. Yazılım Funcion Ekran Lexia3 IÇIN 30pin kablo : PP2000 normal çip versiyonu :   PP2000 basit sürüm : Pp2000 lexia 3 citro-tr peug-eot teşhis aracı Seti içerir : Ana ünite OBD-2 kablosu USB kablosu (iki adet) Yazılım CD Gerçek resim :
 1.

Ürün Özellikleri

Ürün Genişlik:
10inch
güç:
w
donanım versiyonu:
v7.83
Marka Adı:
DHCCREATE
Harici Test Sertifikasyon:
CE
elektronik:
hiçbir
Ürün Uzunluk:
15inch
Ürün Ağırlığı:
0.8kg
öğe Türü:
Araç Teşhis Kablolar ve Konnektörler
yazılım sürümü:
Diagbox
gerilim:
v
Ürün Yükseklik:
5inch
Malzeme Türü:
/
Model Adı:
PP2000 full chip
Language:
Multi-languages
Version:
latest Design
Special Features:
Lexia3 PP2000 Full Chips
Live testing:
Great
Package:
Standard Carton Box
After-sales Service:
Offered
Support Cars:
Multi-brands

Alıcılar da