.

.

12 cepler genişleyen dosya klasörü A4 Mektup Boyutu Taşınabilir belge tutucu Siyah Dosyalama Klasörü Masası Depolama Akordeon Dosya Ürün

12 cepler genişleyen dosya klasörü A4 Mektup Boyutu Taşınabilir belge tutucu Siyah Dosyalama Klasörü Masası Depolama Akordeon Dosya Ürün

Müşteri notu:

₺ 9.03 -14 %
₺ 10.50
Malların miktarı
Stokta

-10.54/piece-3.71/piece Roman Tarzı : etiketler of 12 cepler genişleyen dosya düzenleyici içine sokulabilir klasör için sınıflandırmak için yardımcı belgeleri.
Büyük Kapasiteli : Büyük-kapasite dosya klasör her bölümün kağıtları ayrı ve organize tutar. A4 Mektup Boyutu genişletilebilir dosya tutabilir yaklaşık 900 yaprak.
Malzeme : Yüksek kaliteli Polipropilen (PP) malzeme (toksik olmayan ve nonradioactive), kırmak kolay değil ve deformasyon.
Ürün Boyutu : 330x245x30mm kutusu dosya, malzeme kalınlığı 0.7mm hangi belgelerin günlük dosyalama ve saklamak için uygun yapar.
Çok fonksiyonlu uygulama : genişleyen dosya kutusu saklayabilirsiniz birden fazla ürün, kağıtları, makbuzlar, kartları, kuponları, kuponlar, vb. dosya durumlarda korumak için belge ajanda ev, ofis, okul kullanım ve seyahat, basit ve moda.
Bir uzay tasarrufu 12 cepler tasarım ile büyük kapasiteli için mağaza kağıtları, makbuzlar, fotoğraflar, kartları ve belgeleri ile iyi organize.
Dekoratif gökkuşağı tasarım kolayca A-Z veya ay sipariş dosyaları koymak ve kolayca özetlenebilir, iş verimliliği yapar.
Moda ve pratik tasarım kolay özetlemek belge, iş verimliliğini yapmak.
Bir çok fonksiyonlu akordeon dosya klasörü, PP malzeme tarafından yapılan (Zehirli Nonradioactive), sağlam, dayanıklı ve çevre dostu.
Neden hazırlamak bir Gökkuşağı genişleyen dosya klasörü kendiniz için?
Zaman taşınması arasında belgeleri ofis ve bir istemci toplantı veya sınıf için gelen bir öğrenci ev, bu zor bir görev tüm varsa tek.
Tüm kağıt tek bir yerde tutmak istiyorsanız sipariş içinde, eğer varsa daha kolay olacaktır.
Seçtiğiniz doğru saklama öğe bazı önemli belgeleri tutmak esastır korunmuş, ve dosya kutusu içinde saklanan dosyaları için dayanıklı koruma sağlar.
Renk : gökkuşağı renkli
Malzeme : PP
Paket içeriği :
1 * genişleyen dosya klasörü kılıf
1 * renkli etiketler (A-Z & Ocak-Aralık)
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün Özellikleri

Model Numarası:
I172593
tip:
Genişleyen Cüzdan
boyut:
33.0 x 24.5 x 3.0 CM
Marka Adı:
semoic
şekil:
Dosya
malzeme:
PP

Alıcılar da