.

.

Cobee 4.4 Inç LCD yazma tableti Kurulu El Yazısı Pedleri Çocuklar Çocuklar Için Çizim çocuk hediye boyama öğretim malzemeleri

Cobee 4.4 Inç LCD yazma tableti Kurulu El Yazısı Pedleri Çocuklar Çocuklar Için Çizim çocuk hediye boyama öğretim malzemeleri

Müşteri notu:

₺ 4.56 -5 %
₺ 4.80
Malların miktarı
Stokta

Özellikleri :
1. bir alternatif geleneksel kağıt, Silmek görüntü Silme Dokunarak ile Düğme, eko-dostu ve çevre koruma, aynı zamanda tasarrufu size çok para.
2. iyi şirket için çocuk günlük yaşam ve çalışma. Yazma için iyi, aritmetik, yazım ve çizim uygulama. Izin çocuk keşfetmek onların sınırsız yaratıcılık her yerde.
3. bu yapmak sakıncalı olanlar için bir kötü işitme veya olamaz dünya ile konuşmak. Ve bu LCD yazı tahtası gerçekten yapmak için büyük bir iyilik yapmak için onları kendilerini anladım ve kesinlikle kolaylaştırmak iletişim.
4. yazma için mükemmel-listeleri yapmak, alışveriş listeleri, randevu hatırlatmalar, kısa notlar ve arkadaşlar ve aile için notlar bırakarak.
5. mükemmel tasarımcılar için, iş adamları, ofis çalışanları, öğretmenler ve doktorlar, vb.
Açıklamaları : Durum : % 100% Yeni ve Yüksek Kaliteli Tipi : LCD yazma tableti Kurulu Renk : resim göstermek Gibi Arayüz : USB Boyutu : 4.4 inç Ne gerek renk bize anlatan bir mesaj bırakın lütfen, yoksa bir mesaj, biz varsayılan kırmızı Kullanım yöntemi : 1. elektronik tablet kalem ile birlikte geliyor kullanımı yazma, boyama, farklı kalem basınç tarafından oluşturulan farklı çizgi kalınlığı. 2. basın Temizle düğmesi, temizle içeriğini tablet, ekran titreşimsiz olacak bir kaç kez zaman temizlenir. Paket Içerir : 1 x LCD yazma tableti Kurulu Notlar : 1. nedeniyle ışık ve diğer nedenlerle, renk farklılıkları olabilir. 2. ürünler manuel ölçüm vardır, biraz ölçüm hatası vardır. 3. nazik anlamak sizin için teşekkür ederim.

Ürün Özellikleri

Tipi:
Flip Chart
Marka Adı:
Cobee

Alıcılar da