.

.

JAF Sentetik Büyük Fan Fırça Profesyonel Pincel Maquiagem Yeni Ajan Büyük Fan Fırça Maquiagem Professionalfree Nakliye 16 SSYF

JAF Sentetik Büyük Fan Fırça Profesyonel Pincel Maquiagem Yeni Ajan Büyük Fan Fırça Maquiagem Professionalfree Nakliye 16 SSYF

Müşteri notu:

₺ 1.98
Malların miktarı
Stokta

Profesyonel Makyaj Fırçalar Büyük Fan Fırça 16 SSYF Bir fan fırça en pratik makyaj aracı essentials etrafında. Görmek beş nedenleri var gerekir. 1 temiz Up Tasarım tarafından, bir fan fırça hayranları uzakta ürün. Yani eğer toz makyaj ürünleri (özellikle göz farı) benekler ayrılmadan vardır arkasında, bir ışık fan fırça tokatlamak kolayca silip aşırı. 2 Allık uygulayın Fan fırçalar iş particulaRlyIyi uygulamak allık beri, onlar sağlamak bir yumuşak, ince görünüm. Bazı gevşek toz allık batırın. Başlangıç ortasında yanak (sadece aşağıda elmacık kemiği) ve fırça süpürme bir yukarı açı doğru kulak. 3 bile Dışarı Kullanımı bir büyük fan fırça yüz üzerinde gevşek toz dağıtmak için. Ince, hafif saç üzerinde fırça alır herhangi bir aşırı ince toz cilt üzerinde sol tarafından bir makyaj pad veya pudra fırçası. 4 Blend Sayesinde yuvarlatılmış ucu, bir makyaj fan fırça karıştırma için idealdir. Blend allık veya göz makyaj için kullanabilirsiniz yumuşatmak için up dramatik bir görünüm. 5 vurgulamak Kullanım için bir fan fırça seyrek toz bir ışık, shimmery toz üzerinde apple senin yanaklar ve ortasında aracılığıyla bu alanlar dışarı getirmek için alın vurgulayarak. Neden noe var? Boyut Gösteri>>> 100% Vegan Süper Yumuşak Sentetik Saç>>> Eko Boyalı Ahşap Kolu>>> Eğer bu fırça tutun elinizde>>> Her Fırça ile Ayrı Ayrı Paket ile JAF Marka>>> DÜZENLI temiz makyaj Fırçalar sizin kurtarmak fırçalar, makyaj, ve yıkıcı bakteri korur.

GÜNLÜK BAKıM>>>

1) başlatmak için makyaj uygulama yatıyordu iki katına-up doku veya kağıt havlu (1/2 levha yapacak).

2) önce her fırça kullanarak, hareket kıl doku geri ve ileri sağlayacak şekilde hiçbir kalan pigment fırça.

3) sonra makyaj uygulama, tekrar 'paint' kapalı kalan pigment doku üzerinde. (Ovmak ASLA kıllar kabaca, ya da onlara zarar olacak.)

4) ıslak uygulamak için fırçalar makyaj (gibi vakıf) yumuşak sabun ile temizlenmesi gerekir getting kıllar önlemek için sert ve ayrılık (yararsız).

NASıL YıKAMA Bir FıRÇA>>>

Step1 : durulama altında fırça koşu sıcak su hareket ettirerek parmak genelinde kıllar onların yönünde İpuçları.

Step2 : kıllar üzerinde bazı hafif sabun uygulayın ve sonra avuç merkezinde dairesel vuruş yapmak, tam parası alma sabun parçalayarak pigment kıllar.

Step3 : Contitue dairesel motion akan su altında yıkamak için sabun kıllar kapalı, parmak uçları ile yardımcı olmak için şekil kıllar geri normal

Step4 : temiz emici yüzey üzerinde fırça kuru için DÜZ Yatıyordu. (YOK standı fırça end olarak su içinde aşağı çalışacak ve havuz yüksük, tüm ile kıllar sonuçlanan, veya düşen kapalı.)


-BERI 2008.08.08

Ürün Özellikleri

öğe Türü:
Makeup Brush
Marka Adı:
JAF
Kolu Malzeme:
Ahşap
İkinci el ile:
Toz
miktar:
1
fırça Malzeme:
Sentetik Saç
boyut:
Diameter 16mm x Length 160mm
Model Numarası:
16SSYF
Location:
Zhejiang, China
Type:
Makeup Brushes
Color:
White/Black/Light Yellow/Pink

Alıcılar da