.

.

Pro LCD DLP Projektör Tavan ve Duvar Montaj metal braket Tutucu Standı 33lbs

Pro LCD DLP Projektör Tavan ve Duvar Montaj metal braket Tutucu Standı 33lbs

Müşteri notu:

₺ 14.18 -26 %
₺ 19.16
Malların miktarı
Stokta

Zaman bir tavan montaj ihtiyaçlarınız için çalışmaz sonra almak için bu duvar montaj projektör yüklü. Evrensel Duvar veya Tavan Montaj ile dört karşılamak için tamamen ayarlanabilir ve uzatılabilir salıncak kolları çeşitli montaj desenler 2- in-1 Tasarım : bir duvar montaj olarak kullanabilirsiniz veya tavan montaj. Ve tavan montaj uzatma kolu ile veya olmadan kullanılabilir. Montaj delikleri ile projektörler uyar kadar 11 "dışında. Eğer belirlemek için bu montaj için çalışmak projektör arasında sadece bir merkez noktası bulmak gerekiyor montaj delikleri ve daha sonra bu noktadan ölçmek her delik. Mesafe 5.5 "veya daha az her delik daha sonra bu montaj çalışması gerekir. Çıkarılabilir uzatma kolu ile değişken yükseklik ayarı : 4.7 "(kol olmadan) ve 16.9 "için 25.6" (ayarlanabilir kol ile). En projektörler ile uyumlu kullanan 3 veya 4 delik montaj için. Zaman bir tavan montaj ihtiyaçlarınız için çalışmaz sonra almak için bu duvar montaj projektör yüklü. Evrensel Duvar veya Tavan Montaj ile dört karşılamak için tamamen ayarlanabilir ve uzatılabilir salıncak kolları çeşitli montaj desenler
2-in-1 Tasarım : bir duvar montaj olarak kullanabilirsiniz veya tavan montaj. Ve tavan montaj uzatma kolu ile veya olmadan kullanılabilir.
Montaj delikleri ile projektörler uyar kadar 11 "dışında. Eğer belirlemek için bu montaj için çalışmak projektör arasında sadece bir merkez noktası bulmak gerekiyor montaj delikleri ve daha sonra bu noktadan ölçmek her delik. Mesafe 5.5 "veya daha az her delik daha sonra bu montaj çalışması gerekir.
Çıkarılabilir uzatma kolu ile değişken yükseklik ayarı : 4.7 "(kol olmadan) ve 16.9 "için 25.6" (ayarlanabilir kol ile). En projektörler ile uyumlu kullanan 3 veya 4 delik montaj için.
Çelik Konstrüksiyon
15 derece tilt, pitch ve yawl ayarı
Montaj donanımı Dahil (resimde gösterildiği gibi)
Maksimum yük ağırlığı : 33lbs
Duvar/Tavan plaka boyutlar : 4 inç * 4 inç (kare)
Çıkarılabilir uzatma kolu ile değişken yükseklik ayarı : 4.7 "(kol olmadan) ve 16.9 "/43 cm için 25.6" 65 cm (ayarlanabilir kol ile)
Renk : Siyah
Ana Ürün Ağırlığı : 1436g/50.66 oz
Paket İçeriği :
1 set Tavan projektör sabitleyici Braketi
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.  

Ürün Özellikleri

Marka Adı:
Fasdga

Alıcılar da